2006.gads
2015. gads
2016.gads

lapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41-43
PALDIES visiem ziedotājiem un īpaši paldies Stovneres draudzei
un Kjell Olav Sannes

Mūsu baznīcā sākas pārbūves darbi,lai Svētdienas skolas bērni varētu turpat- baznīcā mācīties.Būs nepieciešami daudzi darbi un finanšu pie labiekārtošanas,tādēļ būsim atsaucīgi gan ar idejām, gan ar sava darba ieguldījumu un ziedojumiem.Ziedot var baznīcā vai pārskaitot uz baznīcas kontu ar norādi mērķi-Svētdienas skolai!

ZIEMASSVĒTKU dievkalpojumā 25.decembrī tika

Kristīti 5 un Iesvētīti 16 jaunie draudzes locekļi.

Laipni lūgti draudzē!

Iesvētāmie kopš septembra cītīgi katru trešdienu apmeklēja mācības, kuras 20.decembrī laimīgi noslēgušās ar tradicionālo "festivālu" (eksāmenu), lai 25.decembrī katrs saņemtu Svēto Vakarēdienu un kļūtu par pilntiesīgu draudzes locekli.

Prieks par mūsu aktīvo grupu, kuru diskusijas par kristīgajiem jautājumiem aizrauj arī draudzes locekļus jau ar stāžu.

Zemāk ieskats "festivālā", sadraudzības vakaros un Iesvētībās.

Par Iesvētībām vairāk foto sadaļā "Galerijas"

lasīt tālak »

Un Vārds tapa miesa un mājoja mūsu vidū, un mēs              skatījām Viņa godību, tādu godību kā Tēva          vienpiedzimušā Dēla, pilnu žēlastības un patiesības.

/Jņ. 1:14/

Doles –Ķekavas ev.lut.draudze un mācītājs Arnis         Eltermanis  novēl visiem priecīgus Kristus dzimšanas
                                 svētkus!

‍                                SIRSNĪGI PATEICAMIES
draudzes ansamblim, vadītāja Danuta Eltermane, kas muzikāli kuplināja 4. ADVENTA dievkalpojumu un
Ķekavas kultūras nama vokālajam ansamblim“Jūti”, vadītāja Antra Dreģe, kas iepriecināja
ZIEMASSVĒTKU VAKARA dievkalpojumā.

lasīt tālak »

3.Adventa vakarā mūsu baznīcā izskanēja brīnišķīgs koncerts “Ziemassvētki cauri gadsimtiem” Mīļš paldies māksliniecēm:

vokāls Endija Rezgale, ērģelniece Jana Zariņa, flautiste Elza Bleikša, vijolniece Līva Tomiņa

lasīt tālak »
9.decembrī  draudzes ekskursija uz Kalna svētības kopienu Bruknā, Bārbeles pamatskolu un Valles baznīcu likās patiesi Dieva  svētības pārpildīta...

Fotogrāfijas apskatāmas Galerijā

Veltījums Latvijas simtgadei”

Paldies par brīnišķīgo vakaru
 14.DECEMBRĪ
 MŪSU DRAUDZES BAZNĪCĀ,
KURĀ VIENOJĀMIES LŪGŠANĀS, DZIESMĀS UN PĀRDOMĀS PAR LATVIJU

lasīt tālak »

Sirsnīgs paldies Bērnu un jaunatnes radošo spēju attīstības centra grupas „NAMIŅŠ” mazajiem dziedātājiem un vadītājai Līgai Taubei, kuri iepriecināja ar muzikālajiem priekšnesumiem 2.Adventā.

lapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41-43

‍25923354