Bet Jēzus sacīja: „Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība.”

(Mateja evaņģēlijs 19:14)

30.septembrī atsākās Svētdienas skolas nodarbības. Mīļi visi aicināti!

Svētdienas skolas nodarbības notiek
            no oktobra līdz maija beigām svētdienās               baznīcā no pl.10.00 dievkalpojuma laikā.

Tiekamies pl.10.00 dievkalpojumā, saņemam svētību un dodamies uz baznīcas 2.stāvu,kurā iekārtotas telpas svētdienas skolai.

Skolotājas Līga un Rudīte

Svētdienas skolu apmeklē vidēji 15 - 20 dažāda vecuma bērni, kas skolotāju Līgas, Madaras, Danutas un Rudītes vadībā mācās lūgt un pazīt Dievu, lasa Bībeli, diskutē, krāso, zīmē, griež, līmē un veido, aizpilda darba lapas, klausās stāstus, pārrunā dažādas dzīves situācijas, spēlē spēles. Tie, kas vēlas, skolotājas Marutas vadībā nodarbības beigās mācās kristīgas bērnu dziesmiņas. Daudz ir atkarīgs no ģimenes locekļiem, tāpēc būsim čakli -sestdienu rītos vedīsim bērnu uz baznīcu! Vecāki, krustvecāki un pārējā draudze ir aicināta lūgt, lai Dieva Vārds bērnu sirdīs krīt kā sēkla auglīgā zemē. Tāpat lūgsim, lai Dievs ikvienā situācijā dod sirds un prāta gudrību svētdienas skolas skolotājām, strādājot ar bērniem.

Mūsu baznīcas altārgleznā attēlots pazīstamais stāsts no Evaņģēlija, kur Jēzus pulcina ap sevi bērniņus un svētī tos. Lai tas kalpo par iedrošinājumu ikvienam bērnam nākt pie Kristus un pieaugušajiem neliegt šo svētību saviem bērniem! Svētdienas skola līdztekus ģimenei ir tā vieta, kur spert šos pirmos soļus pretim Dievam. Tāpat aicinām sākumskolas vecuma skolēnu vecākus izdarīt savu izvēli par labu kristīgajai mācībai skolā.

Vairāk foto no svētdienas skolas pasākumiem sadaļā Galerija, bet notikumi sadaļā "Notikumi"

Ieva Kolosovska
 diakonijas un