Aktualitātes
 Notikumu kalendārs
 Svētdarbības
 Regulārās norises
 Diakonija
 Svētdienas skola
 Draudzes padome
 Kapsēta
 Kontakti
 Notikumi
2006.gads
2007.gads
2008.gads
2009.gads
2010.gads
2011. gads
2012. gads
2013. gads
2014. gads
2015. gads
2016.gads
2017.gads
2018.gads
2019.gads
 Izlasi/Noklausies
 Galerijas
 Draudzes avīze
 Vēsture
 Ķekavas Romas katoļu draudze
 Projekti
 Noderīgas saites
Meklēšana

 

2008.gada notikumi draudzē

Viena sastapšanās ar Jēzu Kristu ir pietiekama, lai tevi izmainītu vienā brīdī un uz visiem laikiem.” /Luiss Palau/


Jauniešu vakars draudzes mājā "Kraujas"

          Man reiz bija uzskats, ka Dievs un baznīca domāta cilvēkiem, kuri jau ir attiecīgajā vecumā, kuriem ir daudz brīva laika un pacietības sēdēt un klausīties garajā dievkalpojumā. Jau labu laiku mans priekšstats par to ir mainījies..., jo ne jau šie ir noteicošie iemesli tam, kāpēc cilvēki apmeklē baznīcu un vēlas ienākt draudzē.

          Patiesībā, atnākot uz baznīcu Tu vari sastapt arī sava vecuma cilvēkus – tie ir tādi paši cilvēki kā Tu un es, tur var satikt cilvēkus, kuriem nebūt nav daudz brīva laika, taču Dievs un draudzes cilvēki ir pietiekami svarīgi, lai laiks atrastos, un dievkalpojums nebūt nav pats garākais un garlaicīgākais pasākums, uz kuru atnākt, ja Tu zini, kas tam visam ir pamatā, un tas nav nekas cits kā Jēzus Kristus! Vai Tu zini Jēzu? Vai zini, kāpēc Viņš ir pats labākais draugs un tāds var kļūt arī par Tavējo?

          Jau 4-to gadu Ķekavas draudzē notiek regulāras jauniešu tikšanās reizes – jaunieši, kas satiekas, lai iepazītu Jēzu, uzzinātu par to, ko Viņš šeit uz zemes bija ieradies paveikt un kā tas ietekmē Tavu dzīvi nākotnes perspektīvā! Varbūt arī Tevī ir šis aicinājums atnākt un pievienoties mums, jo mēs gaidām katru:

        kas vēlas draudzēties,

        kas grib uzzināt par Dievu un to, kas rakstīts Bībelē,

        kam patīk dziedāt un diskutēt vai arī vienkārši paklusēt.

 

          Jaunieši, kuri apmeklē šos vakarus, dalījās savos iespaidos par to, ko viņiem šis laiks ar Dievu un citiem jauniešiem nozīmē:

 

Zanīte: „Man ļoti patīk, ka jauniešu vakaros var runāt par visu ko un man patīk, ka tur var diezgan sakarīgi pavadīt laiku, un man patīk, ka tur es sajūtu mieru.”

 

Liene - Helēna: „Sākumā man jauniešu vakari nozīmēja pirmo satikšanos ar Dievu, tā bija vieta, kur uzzināju par Jēzu, kurš miris pie krusta par maniem grēkiem! Vēlāk man jauniešu vakari nozīmēja vietu, kur pieaugt savā ticībā - vieta, kur pilnveidot savas attiecības ar Dievu, ne tikai caur Dieva vārdu, bet arī caur cilvēkiem, caur kuriem Dievs mani uzrunāja, tā bija vieta, kur apzinājos sevi kā kristieti! Tagad jauniešu vakarus varu apzīmēt ar miera ostu, kur patverties no ikdienas steigas. Tā ir vieta, kur sastapt patiesus cilvēkus, vieta, kur nomest arī pašai savu ikdienas masku, vieta, kur ietērpties ticības bruņās un sajust Svētā Gara vadību!”

Kaspars: „Jauniešu vakarus patīk apmeklēt, jo tur ir laba aura un mēs kopīgi lūdzam Dievu un pateicamies Dievam un aprunājamies savā starpā par savu dzīvīti un par savām dzīves gaitām.”

 

Baiba: „Jauniešu tikšanās sestdienu vakaros ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, draugu tikšanās un sarunas pie tējas tases ikviena sirdi padara līdzsvarotu, mierīgu un dzīvespriecīgāku.”

 

Jānis: „Man jauniešu vakari nozīmē daudz, jo atšķirībā no baznīcas dievkalpojumiem, tur mēs Bībeles studiju laikā varam izteikt savu viedokli un mācīties, ko tas nozīmē būt par kristieti – kādi ir pienākumi un ieguvumi. Tas man ļoti palīdz ticības dzīvē un palīdz pieaugt ticībā. Man tas nozīmē daudz, jo tur es varu satikt citus jauniešus, kas domā tāpat kā es, kas uztraucas, par to, kas notiek pasaulē no kristiešu redzes punkta.”

 Jauniešu vakari notiek:

  Baznīcā, Rigas ielā 75 , katru piektdienās vakaru sākot no 18:30 .

      Konkrētāku informāciju var iegūt, rakstot uz e-pastu:kdjauniesi@inbox.lv vai arī baznīcā.

 Par jauniešu nometni Zviedrijā skatīt ML sadaļu   "Ārvalstu sadarbība"

  KontaktiemArnis Eltermanis
mācītājs
arniseltermanis@gmail.com
29177336‍Kaspars Cērps
‍evanģēlists

Raitis Heniņš
 draudzes priekšnieks
 raitis@gd.lv
 29149425Ieva Kolosovska
 diakonijas un
 saimniecības vadītāja
29157260Lauris Bērziņš 

Kapu pārzinis 
25773343
lauris00777@inbox.lv

Draudzes e-pasts:

doleskekavasdr@inbox.lv

www.facebook.com  /

/kekavas.baznica 

 
Copyright 2006; Created by MB Studija »