Ekskursija uz Bruknu, Bārbeles pamatskolu un Valles baznīcu 09.12.2017.
  Stāsts par ekskursiju vēl top :)
Stovnieriešu viesošanās 04.08.-06.08.2017

Foto no pirmās tikšanās 4.augustā un Ķekavas augstākās vietas apmeklējumu, draudžu kopīgās ekskursijas uz Balto kāpu Saulkrastos, Āraišiem, Cēsīm sestdien, 05.augustā,  kopīgā dievkalpojuma un sadraudzības pēcpusdienas.
Taizē Rīgā (Ķekavā)
39.Eiropas jauniešu tikšanās Rīgā, kurā aktīvi piedalījās arī   ķekavieši uzņemot viesus savās ģimenēs, kā arī draudze.
Svētdienas skolas Ziemassvētki 18.decembrī
  18.decembra svētdienā Doles Tautas namā tikās svētdienas skolas bērni un skolotājas, lai svinētu Jēzus Kristus piedzimšanas svētkus.  Izskanēja gan kopīgas lūgšanas, gan katrs bija parūpējies par priekšnesumiem, kā arī jautrība kopīgajās rotaļās. Beigās tika izdalītas mūsu un Stovneres draudzes sarūpētās Ziemassvētku dāvaniņas. Sirsnīga pateicība mūsu un Stovneres draudzei par tām, kā arī īpašs paldies Stovneres draudzei par finansiālo atbalstu svētdienas skolas mācību norisei.
Draudzes vakars 2016.gada 7.februārī
  Tradicionāla draudzes tikšanās gada sākumā Ķekavas kultūras namā, lai atskatītos uz draudzē paveikto iepriekšējā gadā, lai teiktu paldies čaklākajiem kalpotājiem un priecātos kopīgi muzicējot. Apraksts "Notikumos"
Krusta ceļš 2014

Jau vairākus gadus Lielajā Piektdienā mūsu draudze kopā ar kaimiņu draudzēm organizē ekumēnisku Krusta ceļu Ķekavā. Arī šogad 18.aprīlī. Krusta ceļā ir 14 stacijas-apstāšanās vietas, kurās esam aicināti apcerēt Kristus ciešanas Viņa mokpilnajā ceļā uz Golgātas kalnu un krusta nāvi, uzticēt Dievam arī savas ciešanas un lūgt par vietu, kurā dzīvojam. Apstāšanās vietas ir izvēlētas svarīgas ķekaviešiem-skolas, bērnu dārzs, kultūras nams, aprūpes centrs, kapi, baznīca, utt. Lai tas visiem mums paliek par svētību!

Draudzes vakars 2014.gada 12.janvārī
  12.janvārī Ķekavas kultūras nama viesību zālītē Esteres vadībā noritēja draudzes vakars, kurā baudījām gan svētdienas skolas bērnu un draudzes mūziķu priekšnesumus, gan Rutas un Gaidas dzeju, kā arī ziņojumus par draudzes garīgo dzīvi un finansiālo pusi. Sirsnīgi pateicības vārdi par kalpošanu un iesaistīšanos draudzes dzīvē mijās ar draudzes dziedātām dziesmām un prieku par kopā būšanu ziemas svētdienas vakarā.

Draudzes vakars 06.01.2013.
Zvaigznes dienā kuplā skaitā tikāmies Ķekavas kultūras nama omulīgajā viesību zālītē, lai izvērtētu un padalītos iepriekšējā gadā piedzīvotajā, priecātos par brīnišķīgajiem priekšnesumiem, vienkārši parunātos un padomātu par veicamo šajā gadā.
Pretī "Zelta rudenim 2012"
20.oktobrī devāmies uz Latvijas dienvidu pusi-Vecumniekiem, Bārbeli, Skaistkalni un Bruknu.
Brauciens ciemos pie Stovneres draudzes Norvēģijā 23.08.-28.08.2012.

Bijām 9 braucēji - Ruta, Anda, Maira, Rudīte, Sandra, Linda, Uģis, Raivis un Jānis no Katlakalna draudzes kā šoferis un busiņa īpašnieks. Pateicība Jānim! Maršruts - Ķekavas baznīca, Rīgas pasažieru osta, Stokholma, šķērsām pāri Zviedrijai uz Oslo, kur atrodas Stovnere, un pēc 3 dienām tāds pats ceļš atpakaļ.  Stāsts par ceļojumu sadaļā "Notikumi"-2012.gads.

„PandaMania” 2012.gads

Svētdienas skolas 2010./2011. mācību gada noslēgums

Pirmais ekumēniskais Krusta ceļš Ķekavā 2011.gada Lielajā Piektdienā

Ciemos pie Blīdenes draudzes 01.10.2011.

Draudzes vakars 2011.

Draudzes vakars 2010

Nometne Zviedrijā

Ciemos pie Stovneres draudzes 2009

Ārvalstu sadarbība 06 - 07

Draudzes vakars - 2007.gada 6.janvārī

Jauniešu vakars draudzes mājā "Kraujas"

Mūsu baznīcas ēkas fotogrāfijas

04.11.2017.mūžībā aizsaukta

Alma Plostiņa

saprotoša, uzticama, zinoša un pašaizliedzīgi kalpojoša mūsu draudzes māsa, kapu pārzine.

‍Jautājumos par kapiem zvanīt kapu pārzinim Rihardam Dremakovam 25923354 rihards.dremakovs@inbox.lv