Pirmais Ķekavas katoļu draudzes dievkalpojums notika 1992.gada jūnijā putnu fabrikas „Ķekava” bērnu dārza „Ieviņa” telpās. Šeit Sv.Mises tika celebrētas divas reizes mēnesī – 2. un 4. svētdienā līdz pat 1997.gadam. Sv.Mises celebrēja priesteris Vitolds Kokars no Rīgas sv. Marijas Magdalēnas baznīcas. Pēc tam divus gadus dievkalpojumi notika Ķekavas kultūras namā, bet vēlāk atkal kultūras namā līdz pat 2003,gadam.

Sākot ar 1997.gadu Ķekavas katoļu draudzi apkalpo                        Rīgas sv. Alberta baznīcas Kapucīnu ordeņa tēvi:

priesteris Vitolds Višņevskis OFM Cap.,

priesteris Aldis Ziemelis OFM Cap.,

priesteris Krišjānis Dambergs OFM Cap.

***

No 2003.gada jūnija līdz pat šim brīdim                     dievkalpojumi notiek Doles –Ķekavas draudzes ev.lut. baznīcā katra mēneša 2. un 4. svētdienā pl.14.00.

Maija mēnesī slavējot un pielūdzot Trīsvienīgo Dievu,                godina Jēzus Kristus māti – Vissvētāko Jaunavu Mariju ar dziesmām un lūgšanām pulcējamies Ķekavas Sociālā aprūpes centra kapelā pl.18.00, bet oktobra mēnesī lūdzamies Rožukroņa lūgšanu pl.15.00.

Katra mēneša otrajā trešdienā pl.14.00                             notiek dievkalpojums Ķekavas Sociālā aprūpes centra kapelā.

Laipni gaidīti uz dievkalpojumiem!

Kontakttālrunis 29336665 Valdis

Alma Plostiņa