KAPUSVĒTKI DOLES-ĶEKAVAS EV.LUT.DRAUDZĒ

20. augustā - pl.  12.00

KATLAKALNA EV. LUT. DRAUDZES KAPUSVĒTKI

KATLAKALNA KAPOS  20. augustā - pl. 12.00

Jau otro gadu vasarā, augusta mēnesī tiek rīkota

kristīgu un sportisku jauniešu nometne, uz kuru tiek aicināti jaunieši no visas Latvijas un dažādām konfesijām.
 Šī gada nometnes tēma būs "BRĪVĪBA BŪT TEV" jeb domāsim un runāsim par katra jaunieša personību, individualitāti un spēju mūsdienu piesātinātajā sabiedrībā nepazaudēt sevi, bet apzināties savu patieso brīvības avotu.

Nometnes nedēļa būs piepildīta ar dažādām radošām aktivitātēm, sporta spēlēm, lekcijām (katrai dienai būs sava konkrēta tēma sasaistē ar lielo nometnes tēmu, kurā dalīsies dažādi lektori), vakara viesiem un citiem pārsteigumiem.

Šajā aicinājumā vēlamies dalīties un aizsniegt arī tos jauniešus, kuri par šādu piedzīvojumu vēl nezin, tādēļ vēlamies lūgt iespēju paciemoties Jūsu draudzē un uzrunāt Jūsu jauniešus. Esam gatavi aizbraukt uz kādu jauniešu vakaru un pastāstīt par sevi, to, kas ir BŪT un šo vasaras nometni, jo ticam, ka Dievs vēlas darboties Latvijas jauniešu dzīvēs - mums tikai Viņam jādod šī iespēja. :)

Te būs links uz nometnes facebook profilu, kurā varat vairāk par visu uzzināt: https://www.facebook.com/campbut/

2016.GADĀ MŪSU DRAUDZĒ :
‍IESVĒTĪTI 25
‍KRISTĪTI 50
 ‍        LAULĀTI 10 pāri

PLĀNOTS:
‍STOVNERES DRAUDZES VIESOŠANĀS 5.-8.08.2017.

Patreiz notiek mūsu skaistās altāra gleznas restaurācija.

Bet Jēzus sacīja: „Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība.”

(Mateja evaņģēlijs 19:14)

Patreiz svētdienas skoliņā atvaļinājums, bet no oktobra aicinām katru svētdienu pl.10.00 uz dievkalpojumu, kurā pēc svētības saņemšanas svētdienas skoliņas grupa dosies uz nodarbībām Doles Tautas namā.

Vairāk par svētdienas skolu lasiet sadaļā - Svētdienas skola

Skolotājas Danuta, Līga un Rudīte (attēlā)

„MANA DRAUDZE  ir vieta, kur sludina Dieva vārdu, kur Dieva Gars strādā un kur sajūtams Viņa spēks. Te man atklājas Dieva mīlestība iekš Kristus Jēzus. Te manai dvēselei patīk kavēties. Te es garīgi augu. Te mana ticība un mīlestība aug un mani spēcina dzīvot svētu dzīvi. Ar savu draudzi esmu savienojies svētā derībā, tādēļ meklēju viņas labumu. Es cenšos kārtīgi ņemt dalību pie manas draudzes dievkalpojumiem. Es ar prieku dodu Dieva valstības darba vajadzībām un no sirds piedalos draudzes darbos. Mana draudze mani audzina Dieva bērna dzīvē še virs zemes. Mana draudze mani sagatavo uz dzīvi debesīs, kur caur mana Kunga Kristus nopelnu ceru sastapties ar visiem Dieva bērniem pie Dieva troņa uz mūžīgu dzīvošanu”.

BAZNĪCĀ
SESTDIENĀS
no pl. 11.00 - pl.14.00
VISI KAM NEPIECIEŠAMS,
VAR SAŅEMT SAZIEDOTO APĢĒRBU BĒRNIEM
  (IR ARĪ PIEAUGUŠAJIEM)
LAIPNI GAIDĪTI!

Mūsu draudzē kalpo mācītājs
tālrunis: 29177336
e-pasts:

Mācītāja pieņemšanas laiki
Par tikšanās laiku vēlams iepriekš sazināties pa tālruni.

Draudzes grāmatu galdā var iegādāties grāmatas vai pasūtīt, kā arī izmantot jau esošo bibliotēku.

Sirsnīgi pateicamies par ikvienu ziedojumu mūsu skaistās baznīcas ēkas uzturēšanai -
‍ gan remontiem, gan apkurei.

Šobrīd aktuāls ir jumts un notekas.

‍Ziedošanu varat veikt gan pārskaitot uz draudzes bankas kontu, gan samaksāt draudzes kancelejā, norādot ziedojumu mērķi! Bankas rekvizītus
atradīsiet sadaļā "Kontakti".
Var ziedot arī baznīcā!